Поради для здоров'я взимку

200124

 

Збалансоване харчування взимку це, як внутрішній захисний бар'єр вашого тіла від холоду та хвороб. Добре, що існують вітаміни та поживні речовини, які допомагають організму подолати сувору холодну погоду. Взимку слід збільшити споживання поживних продуктів та вітамінів NSP, і вони будуть оберігати вас у холодну погоду.

 

Отже, вітаміни групи В зміцнюють вашу імунну систему та покращують загальне самопочуття вашого організму. Також активізують роботу мозку, зміцнюють нервову систему, прискорюють регенерацію клітин, покращують настрій та захищають тіло від хвороб.

 

Вітамін С має дивовижні противірусні властивості, що допомагає зменшити кількість вірусних інфекцій та посилити імунітет.

 

У зимовий час у зв'язку зі зниженням тривалості світлового дня найбільш актуальним стає питання необхідності додаткового прийому вітаміну Д. Його вплив не обмежується лише обміном кальцію та кістковою системою, це і вплив на роботу імунної системи, м'язової функції, репродуктивної системи, серцево-судинної системи, на емоційну сферу та багато іншого.

 

Вітамін А діє як антиоксидант і підтримує здоров'я кісток, зубів та м'яких тканин. Він також підтримує здоров'я імунної системи, посилюючи захисні сили організму.

 

Цинк міститься у всіх тканинах організму, він необхідний для розподілу здорових клітин. Цей важливий мікроелемент працює як антиоксидант, бореться із вільними радикалами та уповільнює процес старіння. Також цинк допомагає зміцнити імунітет та боротися з вірусами.

 

Омега-3 — жирні кислоти, необхідні для нормального функціонування організму, особливо у сувору зиму. Омега-3 зміцнює імунітет та нормалізує метаболічні процеси.

 

Тож не забувайте приймати вітаміни НСП та будьте здорові.

 

Доставляємо ЗДОРОВ'Я!

 

1 map                   1 delivery                   1 callcenter

  

fb insta icon

    

Наші контакти:

+38 (050) 509 07 07
+38 (068) 509 07 07
+38 (073) 509 07 07

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сервісний центр №7